Richard Bona wystąpi w Bielskim Centrum Kultury!

Richard Bona wystąpi w Bielskim Centrum Kultury!

Richard Bona wystąpi w Bielskim Centrum Kultury!

Data Wydarzenia: 18 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Wielbicieli muzyki jazzowej z pewnością ucieszy fakt, że w Bielsku-Białej pojawi się wkrótce kameruński wokalista, wirtuoz basu i multiinstrumentalista, czyli Richard Bona! Na niezwykły koncert pełen fascynujących połączeń muzycznych zapraszamy do Bielskiego Centrum Kultury w dniu 18 września.

Richard Bona to zagraniczny artysta wielkiego formatu. Pochodzi z kameruńskiej rodziny śpiewaków i muzyków, stąd jego zainteresowanie instrumentami – gra na basie, perkusji i klawiszach. Największy rozgłos uzyskał dzięki współpracy z legendarnym amerykańskim zespołem jazzowym i fusion o nazwie Pat Metheny GroupW swoich solowych projektach czerpie inspirację z własnych afrykańskich korzeni, europejskiej tradycji harmonicznej i amerykańskiej swobody w aranżacji jazzowej.

Jedyny w swoim rodzaju koncert jazzowy Richarda Bony w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się w najbliższą niedzielę – informacje o biletach znajdziecie tutaj.

fot. BCKBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.