Remont Rynku w Cieszynie dobiega końca

Remont Rynku w Cieszynie dobiega końca

Remont Rynku w Cieszynie dobiega końca

Data Wydarzenia: 9 grudnia, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Cieszynianie wkrótce odzyskają serce swojego miasta! Remont na Rynku w Cieszynie zmierza do końca – taką informację przekazała na swojej stronie w mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Cieszyna Gabriela Staszkiewicz.

Prace remontowe na Rynku w Cieszynie ruszyły pełną parą po zakończeniu prowadzonych pod powierzchnią badań archeologicznych. Obecnie trwają prace brukarskie, które według harmonogramu budowy mają wkrótce zostać ukończone. Pozostanie jedynie nasadzenie drzew – według pani burmistrz pojawią się one na Rynku w Cieszynie jeszcze w grudniu tego roku, o ile pogoda pozwoli na ich sadzenie.

Ostateczny koniec remontu na Rynku w Cieszynie planowany jest na czerwiec 2023 roku. Do tego czasu powinny się zakończyć pozostałe prace na jezdni i chodnikach wokół placu.

fot. Gabriela Staszkiewicz – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.