Remis Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec

Remis Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec

Remis Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec

Data Wydarzenia: 15 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Tak blisko zwycięstwa! W sobotę 15 października piłkarze z TS Podbeskidzie zagrali mecz w ramach rozgrywek Fortuny 1. Ligi – tym razem podejmowali u siebie drużynę Zagłębie Sosnowiec. Niestety, spotkanie zakończyło się remisem za sprawą wyrównującej bramki przeciwników, która padła w 100 minucie.

Na początku wszystko zapowiadało się świetnie. Mimo zaciętej walki obu drużyn zawodnikom z Podbeskidzia udało się strzelić dwa gole, jednego w pierwszej, a drugiego w drugiej połowie, oba w wykonaniu kapitana zespołu Kamila Bilińskiego. Ekipa Zagłębia Sosnowiec nie pozostała jednak dłużna i prędko zdobyła punkt. Końcówka meczu okazała się wyjątkowo nerwowa. W doliczonych przez sędziego siedmiu minutach bielszczanie grali w osłabieniu – właśnie wtedy, dokładnie w 100 minucie spotkania, padła wyrównująca bramka w wykonaniu Dominika Jończego.

W ten sposób spotkanie TS Podbeskidzie z drużyną Zagłębie Sosnowiec ostatecznie zakończyło się remisem z wynikiem 2:2, a wszystko za sprawą wątpliwej decyzji arbitra. Kolejny mecz bielszczan już wkrótce, bo już 22 października.

fot. TS Podbeskidzie / Symon JaszczurowskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.