Rekord Bielsko-Biała pokonał Piasta Gliwice!

Rekord Bielsko-Biała pokonał Piasta Gliwice!

Rekord Bielsko-Biała pokonał Piasta Gliwice!

Data Wydarzenia: 17 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

To była emocjonująca gra! W meczu rozegranym 17 grudnia w ramach FOGO Futsal Ekstraklasy drużyna Rekordu Bielsko-Biała pokonała ekipę Piasta Gliwice z miażdżącą przewagą! Spotkanie obfitowało w bramki, żółte kartki i rzuty karne.

Mecz Rekordu Bielsko-Biała z Piastem Gliwice pełen był emocji, które można by rozdzielić pomiędzy wszystkie zmagania w ramach FOGO Futsal Ekstraklasy. Osiem bramek, kilkanaście żółtych kartek, w tym w konsekwencji dwie czerwone i pięć przedłużonych rzutów karnych – tak prezentuje się ogólny bilans zdarzeń tego spotkania. Walka była zacięta, ale ostatecznie bielszczanie z Rekordu pokazali klasę i zmietli przeciwnika w pył.

Pełne emocji spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2 dla Rekordu Bielsko-Biała, który z łatwością pokonał ekipę Piasta Gliwice uznawaną za jedną z najlepszych w lidze. Najbliższy mecz w ramach FOGO Futsal Ekstraklasy z udziałem bielskich futsalowców rozegra się dopiero w styczniu.

fot. Rekord Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.