Ratownicy WOPR po raz kolejny na Jeziorze Żywieckim

Ratownicy WOPR po raz kolejny na Jeziorze Żywieckim

Ratownicy WOPR po raz kolejny na Jeziorze Żywieckim

Data Wydarzenia: 28 maja, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Niebezpiecznie nad Jeziorem Żywieckim! Ratownicy WOPR z Oddziału Rejonowego w Żywcu pomogli postawić wywróconą łódź żaglową typu OMEGA należącą do Klubu Żeglarskiego “Halny” Bielsko-Biała. To już kolejna interwencja wodnych służb ratowniczych w tym regionie.

Do zdarzenia doszło w dniu 28 maja około godziny 13:00. Ratownicy WOPR zjawili się na miejscu na Jeziorze Żywieckim i natychmiast podjęli poszkodowaną załogę na swój pokład – na szczęście nikomu z żeglarzy nie stała się krzywda. Następnie wspólnymi siłami przystąpili do stawiania wywróconej łodzi i wylania z niej wody, na czym akcja szczęśliwie się zakończyła.

Ratownicy WOPR przypominają o ostrożności i proszą o rozważne korzystanie ze sprzętów wodnych i pływających, zwłaszcza w sytuacji wystąpienia niepewnych warunków atmosferycznych.

fot. Beskidzkie WOPR – Oddział Rejonowy w ŻywcuŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.