Rajdowy Ustroń 2022 - walka o Puchar Kajetana Kajetanowicza

Rajdowy Ustroń – walka o Puchar Kajetana Kajetanowicza

Rajdowy Ustroń 2022 - walka o Puchar Kajetana Kajetanowicza

Data Wydarzenia: 12-13 sierpnia, 2022;
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Miasto Ustroń we współpracy z Moto Radio organizuje już 6. edycję Rajdowego Ustronia, czyli wielkiego rajdu o Puchat Kajetana Kajetanowicza. Na ustrońskiej trasie specjalnej pojawią się najbardziej znane załogi rajdowe w Polsce, a całe wydarzenie będzie na bieżąco relacjonowane na lokalnej antenie radiowej.

Rajdowy Ustroń to punkt obowiązkowy dla każdego szanującego się fana wyścigów samochodowych. Jest nie tylko okazją do oglądania na żywo rajdu samochodów, ale także do spotkania najsłynniejszych polskich kierowców rajdowych i ich załóg. Gwiazdą imprezy będzie sam Kajetan Kajetanowicz, tegoroczny zwycięzca Rajdu Safari i wicelider Rajdowych Mistrzostw Świata w kategorii WRC-2. O puchar jego imienia rywalizować będą pozostali zawodnicy, w tym Grzegorz Olchawski w swoim Audi Quatro S1.

Rajdowy Ustroń podzielony jest na dwie części: w piątek 12 sierpnia o 16:00 na Rynku w Ustroniu odbędzie się prezentacja załóg, a w sobotę 13 sierpnia o 10:00 kierowcy wezmą udział w wyścigu. W związku z organizacją imprezy można spodziewać się pewnych utrudnień w ruchu na ulicach miasta.

fot. Moto Radio – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.