Rajd Wisły - najstarszy wyścig w regionie już w ten weekend!

Rajd Wisły – najstarszy wyścig w regionie już w ten weekend!

Rajd Wisły - najstarszy wyścig w regionie już w ten weekend!

Data Wydarzenia: 30 września – 1 października, 2022;
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Specjalnie dla największych miłośników wyścigów samochodowych już w ten weekend startuje 67. edycja Rajdu Wisły, jednego z najstarszych wydarzeń motosportowych w regionie! Miasto Wisła, Automobilklub Śląski i honorowy patron, Marszałek Województwa Śląskiego, wspólnie zapraszają do kibicowania ulubionym kierowcom rajdowym!

Rajd Wisły należy do najbardziej cenionych i lubianych wyścigów samochodowych w całej Polsce, który wywołuje wiele emocji głównie za sprawą trudnych, górskich warunków do szybkiej jazdy. W tym roku trasa przebiega przez miejscowości Ustroń, Istebna, Milówka i Rajcza – start i meta tradycyjnie będzie się znajdować na placu B. Hoffa w Wiśle. Do tegorocznych zawodów zgłosili się najlepsi polscy kierowcy rajdowi ze swoimi ekipami, w tym utalentowany duet Hawro/Kołaczek. Łącznie wystąpi aż 38 załóg, które wystartują w jednej z kilku dostępnych kategorii.

W związku z Rajdem Wisły w dniach 30 września i 1 października przewidywane są utrudnienia drogowe. Więcej informacji na temat trasy wyścigu, kierowców rajdowych biorących udział w zmaganiach czy zamkniętych odcinkach dróg poczytacie na stronie internetowej dedykowanej temu niezwykłemu wydarzeniu.

fot. Miasto Wisła

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.