Rajd Cieszyńska Barbórka już w ten weekend!

Rajd Cieszyńska Barbórka już w ten weekend!

Rajd Cieszyńska Barbórka już w ten weekend!

Data Wydarzenia: 18-19 listopada, 2022;
Miejsce: Cieszyn;

——

W najbliższy weekend w Cieszynie odbędzie się 46. edycja Rajdu Cieszyńska Barbórka, czyli jednego z najpopularniejszych wyścigów w regionie, w którym wezmą udział najlepsi polscy kierowcy rajdowi. Z okazji obchodzonej w tym roku okrągłej 50. rocznicy zawodów organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla turystów, m.in. miasteczko motoryzacyjne dla kibiców.

Podczas Rajdu Cieszyńska Barbórka kierowcy rajdowi będą musieli pokonać trasę o łącznej długości 213 kilometrów z sześcioma odcinkami specjalnymi biegnącymi w rejonie Godziszowa i Cisownicy. Oprócz emocji związanych z wyścigami, na kibiców czekają atrakcje w postaci miasteczka ze stoiskami motoryzacyjnymi, symulatorami dachowania, pokazami zabytkowych samochodów i pajączkiem dla dzieci, które będzie zlokalizowane w bazie rajdu wokół Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie.

Uroczysta inauguracja Rajdu Cieszyńska Barbórka nastąpi w piątek 18 listopada o godzinie 19:00, a kierowcy rajdowi wyruszą na trasę w sobotę rano. Więcej informacji na temat trasy wyścigów i utrudnień na cieszyńskich drogach można znaleźć na stronie internetowej rajdu.

fot. Rajd Cieszyńska Barbórka – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.