Rajd Barana przy Schronisku PTTK Przysłop

Rajd Barana przy Schronisku PTTK Przysłop

Rajd Barana przy Schronisku PTTK Przysłop

Data Wydarzenia: 5 listopada, 2022;
Miejsce: Schronisko PTTK Przysłop;

——

Miłośników jazdy na rowerach po górach zapraszamy do Schroniska PTTK Przysłop na Baraniej Górze, gdzie w weekend wystartuje rowerowy Rajd Barana. Na uczestników zawodów oraz ich wiernych kibiców czeka wiele atrakcji, w tym wspaniałe górskie widoki, ciepłe przekąski, a na deser spotkanie z gościem specjalnym, Waldkiem Maliną. Wstęp wolny!

Rajd Barana przebiegać będzie tradycyjnie pętlą wokół szlaków w okolicy Baraniej Góry. To wspaniała okazja do podziwiania przepięknych górskich krajobrazów w okresie jesiennym! Po zawodach wszyscy będą mogli wziąć udział we wspólnej zabawie. Na dobry początek spotkanie ze znaną osobistością w Schronisku PTTK Przysłop – gościem specjalnym będzie Waldek Malina, podróżnik z Sosnowca, który na rowerze przemierzył trasy rowerowe Uzbekistanu i szlaki piesze Korsyki. Z kolei na koniec odbędzie się after party z ciepłym poczęstunkiem, drinkami i muzyką.

Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzin w Schronisku PTTK Przysłop. Rajd Barana rozpocznie się w sobotę 5 listopada o godzinie 11:00, a spotkanie z Waldkiem Maliną zacznie się dopiero o 18:00.

fot. Schronisko PTTK Przysłop

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.