W Gminie Rajcza z okazji pożegnania lata odbędzie się festyn oraz koncert zespołu Video.

Wisła: Beskidzki Festiwal Podróżników

——

Data Wydarzenia: 25 wrzesień, godzina 19:00.
Miejsce: Rajcza.

——

Dnia 25 września w Rajczy odbędzie się huczne świętowanie odejścia lata i zbliżania się nadchodzącej jesieni.

W tym roku impreza podzielona została na dwie części – od godziny 11:00 na wielkich zjeżdżalniach będą się bawić najmłodsi, zaś po godzinie 19:00 podczas koncertu na terenie amfiteatru szaleć będzie młodzież wraz z dorosłymi. Wstęp wolny – wszystkie atrakcje bezpłatne!

Dokładny program wydarzenia dla zainteresowanych znajduje się poniżej:

  • 11:00 – 16:00 – Park w Rajczy – festyn dla dzieci; w tym dmuchańce i ogromne zjeżdżalnie;
  • 19:00 – 00:00 – Amfiteatr w Rajczy – koncert zespołu Video; po występie zabawa taneczna do późnych godzin nocnych;

Gwiazdą wieczoru będzie grupa Video, czyli jeden z popularnych zespołów pop-rockowych istniejący już od 2007 roku.

Swój sukces formacja zawdzięcza głównie założycielowi Wojciechowi Łuszczykiewiczowi.

To charyzmatyczny wokalista, genialny kompozytor oraz autor niebagatelnych tekstów ich piosenek, które dzięki jego wykonaniu zdobyły uznanie krytyków i serca słuchaczy.

Utwory “Szminki Róż”, “Wszystko Jedno” czy “Środa Czwartek” na stałe wpisały się na listę przebojów radiowych, zaś hit “Papieros” uzyskał pierwsze miejsce w plebiscycie organizowanym przez Polish Video Chart.

Ich działalność na polskiej scenie muzycznej wielokrotnie nagradzano, m.in. główną nagrodą w kategorii Zespół Roku na gali Eska Music Awards w 2011 roku.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.