Puzzle Kultury, czyli festiwal sztuki ulicznej w Wiśle

Puzzle Kultury, czyli festiwal sztuki ulicznej w Wiśle

Puzzle Kultury, czyli festiwal sztuki ulicznej w Wiśle

Data Wydarzenia: 13-14 sierpnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

W najbliższy weekend od 13 do 14 sierpnia na terenie Miasta Wisła odbędzie się jeden z największych festiwalów sztuki ulicznej w regionie pod nazwą Puzzle Kultury. Szykują się całe dwa dni pełne sztuki, tańca, rękodzieła i wielu innych atrakcji w postaci warsztatów lub występów artystów – wszystkie będą prezentowane w jednej z czterech różnych stref.

W ramach festiwalu sztuki ulicznej Puzzle Kultury w Mieście Wisła powstaną cztery strefy artystyczne, w których przewidziano różnorodne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. I tak:

  • w strefie warsztatowej weźmiemy udział m.in. w plenerowych warsztatach malarskich, wodnych warsztatach ekologicznych, zajęciach z druku botanicznego czy tworzenia breloczków;
  • w strefie ruchu oprócz ćwiczeń zobaczymy warsztaty break dance i pokaz artystycznej fuzji;
  • w strefie muzyki na żywo posłuchamy melodyjnej muzyki i zatańczymy m.in. rumbę i gypsy jazz;
  • przy Drzewie Opowieści obejrzymy m.in spektakl “KSIĘŻYC’owe OPOWIEŚCI”i program muzyczno-animacyjny;

Więcej informacji na temat planowanych wydarzeń i atrakcji we wszystkich strefach artystycznych można znaleźć na stronie poświęconej festiwalowi sztuki ulicznej Puzzle Kultury, czyli tutaj.

fot. Miasto WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.