Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle

Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle

Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle

Data Wydarzenia:  4-6 listopada, 2022;
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Przed nami wielkie wydarzenie sportowe o międzynarodowej skali! Już w ten weekend w Wiśle odbędzie się inauguracja sezonu zimowego w skokach narciarskich, którą tradycyjnie przywitamy w postaci zawodów z cyklu o Puchar Świata na skoczni im. Adama Małysza. Szykują się trzy dni pełne sportowych emocji!

Z okazji uroczystej inauguracji sezonu zimowego do Wisły zawitają najlepsi i najbardziej znani skoczkowie narciarscy na świecie. Co prawda, z racji braku śniegu na skoczni im. Adama Małysza zobaczymy igielit, lecz z pewnością nie będzie on żadną przeszkodą. Jak co roku zawody o Puchar Świata w Perle Beskidów przyciągają stałą ekipę utalentowanych zawodników oraz wiernych fanów tego sportu.

Inaguracja sezonu zimowego 2022/2023 w skokach narciarskich w Wiśle rozpocznie się oficjalnie od uroczystości rozdania numerów startowych w dniu 4 listopada o godzinie 19:30 w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. Z kolei na zawody zapraszamy 5 i 6 listopada – na skoczni im. Adama Małysza wystąpią zarówno panie, jak i panowie w formie konkursów indywidualnych, w których do zgarnięcia będą punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

fot. Miasto Wisła – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.