Psi wernisaż w Bielskim Domu Kultury

Psi wernisaż w Bielskim Domu Kultury

——

Data Wydarzenia: 21 listopada, 2021;
Miejsce: Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej.

——

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz zorganizował nietypową wystawę fotograficzną, na którą można było wejść razem z psem

W ostatnich dniach odbył się wyjątkowy wernisaż pod nazwą “Psia Ekipa” z fotografiami autorstwa uczestników zajęć koła fotograficznego z popularnej bielskiej Kubiszówki. Na zdjęciach, wystawionych dla publiczności w Galerii Na Piętrze, widnieją psiaki ze schroniska dla zwierząt w Bielsku-Białej, które znajduje się pod opieką Domu Kultury.

Dlaczego impreza miała tak ogromne znaczenie? Dlatego, że na uroczyste otwarcie wystawy uczestnicy mogli wejść ze swoim czworonożnym przyjacielem. Honorowymi gośćmi wernisażu byli podopieczni z grup wolontariackich “Dom dla Psa” oraz “Psia Ekipa”, czyli psy przedstawione na fotografiach. Na liście obecnych znaleźli się także wzruszeni autorzy zdjęć. W przyjemnej dla ucha oprawie muzycznej wolontariusze świętowali sukces własnych działań razem ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Głównym celem akcji było zachęcenie do adopcji zwierząt oraz zainteresowanie wolontariatem na rzecz schronisk.

Komentarze (1)

Nikt nie myśli o ludziach, którzy są uczuleni na sierść

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.