Przewodnik czeka - zimowe wycieczki górskie w Szczyrku

Przewodnik Czeka – zimowe wycieczki górskie ze Szczyrku

Przewodnik czeka - zimowe wycieczki górskie w Szczyrku

Data Wydarzenia: 17, 19,  24 i 26 stycznia, 2023;
Miejsce: Szczyrk, powiat bielski;

——

Dla wszystkich, którzy uwielbiają zimowe wyjścia w góry, Miasto Szczyrk organizuje serię styczniowych wycieczek górskich w ramach akcji Przewodnik Czeka. Wszyscy uczestnicy zdobywać będą dwa okoliczne szczyty przy pomocy wykwalifikowanego specjalisty.

Zimowa akcja Przewodnik Czeka ma zachęcać młodzież i dorosłych do górskich wypraw oraz edukować w zakresie zasad bezpieczeństwa w górach. W styczniu ze Szczyrku wyruszą aż cztery wycieczki górskie na Przełęcz Karkoszczonkę lub na Klimczok – przewodnikiem będzie ratownik z Grupy Beskidzkiej GOPR.

Na wycieczki górskie w ramach akcji Przewodnik Czeka zapraszamy we wtorki i czwartki (17, 19, 24 i 26 stycznia). Zbiórka o godzinie 09:00 przy Informacji Turystycznej w Szczyrku – tam także należy się wcześniej zapisać na wybraną przez siebie wyprawę.

fot. Miasto Szczyrk – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.