Przedszkoliada, czyli 15. turniej piłki nożnej dla przedszkoli

Przedszkoliada, czyli 15. turniej piłki nożnej dla przedszkoli

Przedszkoliada, czyli 15. turniej piłki nożnej dla przedszkoli

Data Wydarzenia: 11 czerwca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

To już pewne! W Bielsku-Białej po przerwie pandemicznej triumfalnie powraca Przedszkoliada, czyli jedyna taka spartakiada w regionie. Popularny mini turniej piłki nożnej organizowany specjalnie z myślą o przedszkolakach odbędzie się po raz piętnasty w dniu 11 czerwca o godzinie 09:00 na stadionie piłkarskim przy ul. Młyńskiej – zapisy w przedszkolach potrwają do 31 maja włącznie.

Przedszkoliada to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń sportowych dla młodocianych piłkarzy. Zasady są takie same jak w prawdziwych zawodach piłkarskich – kilkanaście zespołów reprezentujących 20 bielskich przedszkoli rywalizuje ze sobą kolejno o zwycięstwo w swoich grupach, choć tradycyjnie w tym turnieju nie ma przegranych, każdy otrzymuje pamiątkowe medale i dyplomy.

Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie ze strony przedszkolaków i ich rodzin. Podczas 11. Przedszkoliady udział wzięła rekordowa liczba aż 440 małych piłkarzy, a z trybun kibicowało im blisko 2 tysiące kibiców.

fot. UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.