Promocyjne Lato 2022 w Beskidach - bezpłatne atrakcje dla turystów

Promocyjne Lato 2022 w Beskidach – bezpłatne atrakcje dla turystów

Promocyjne Lato 2022 w Beskidach - bezpłatne atrakcje dla turystów

Data Wydarzenia: 15 czerwca – 15 września, 2022;
Miejsce: Beskidy;

——

Nadchodzi lato, a wraz z nim akcja pod nazwą Promocyjne Lato 2022, w ramach której turyści planujący nocleg w Beskidach mogą liczyć na atrakcyjne oferty zniżek i karnetów na atrakcje turystyczne w regionie. To część kampanii promocyjnej promującej aktywny wypoczynek na terenie całego województwa śląskiego.

Akcja Promocyjne Lato 2022 skierowana jest do turystów, którzy w dniach od 15 czerwca do 15 września spędzą minimum trzy noce w jednym z wielu obiektów noclegowni w Beskidach. Uczestnicy mogą liczyć na szereg bezpłatnych atrakcji – turyści będą mogli za darmo wziąć udział w zajęciach ze wspinaczki skalnej na Kobylej Skale w Wiśle, wypożyczyć sprzęt do pływania na Jeziorze Żywieckim czy wjechać koleją gondolową na Szyndzielnię. Ponadto dostępne będą także karnety na przejazd torem saneczkowym na stoku Dębowca oraz łączony bilet na kolej liniową Cieńków wraz ze zwiedzaniem skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle.

Akcję Promocyjne Lato 2022 w Beskidach koordynuje Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy. Rezerwacji miejsc na bezpłatne atrakcje można dokonywać już od 9 czerwca.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: linkBielsko

Bielsko Na Sygnale

Komentarze (1)

za drogi, żeby gdziekolwiek jechać

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.