Prezydent Bielska-Białej prosi o zgodę na EURO dla kobiet

Prezydent Bielska-Białej prosi o zgodę na EURO dla kobiet

——

Data Wydarzenia: 24 listopad, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Niedawno do opinii publicznej dotarła wiadomość o tym, że Prezydent Miasta Bielsko-Biała ubiega się o zgodę na organizowanie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Kobiet. Na dowód, podpisany dokument wraz z całą jego treścią został udostępniony ogółowi na oficjalnej stronie prezydenckiej w mediach społecznościowych.

Pismo skierowano bezpośrednio do Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszy. Z tekstu wynika, że Władze Bielska-Białej zobowiązują się do organizacji zarówno kobiecych Mistrzostw, jak i imprez towarzyszących związanych z ich przygotowaniem. Oprócz tego Prezydent Miasta deklaruje chęć zadbania o kwestie formalno-prawne, promocyjne, transportowe, zakwaterowania i wszelkie inne aspekty organizacyjne we współpracy z lokalnymi instytucjami, m.in. z operatorem stadionu, lotniskami czy hotelami.

Przypomnijmy, że Bielsko-Biała było współgospodarzem Mistrzostwa Świata FIFA w 2019 roku – miejmy nadzieję, że miasto otrzyma kolejną szansę na wykazanie się pod względem organizacji dużych imprez o charakterze międzynarodowym.

Link do treści pisma: Oficjalna strona Prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego

Komentarze (1)

Bielsko ma naprawde dobrego wlodarza

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.