Pracowity Weekend Goprowców

Beskidy

Pracowity Weekend Goprowców

Nasi Beskidzcy Goprowcy mieli bardzo pracowity weekend. W sobotę i niedzielę łącznie udzielali pomocy aż w 21 interwencjach.

Tym razem Goprowcy udzielali pomocy przedewszystkim rowerzystom. Za każdym razem można mówić o dużym szczęściu bo skończyło się na obtarciach, zwichnięciach i drobnych urazach. Gdyby nie kaski wypadki rowerzystów mogły się skończyć poważniejszymi urazami.

Dlatego pamiętajcie, w górach trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Rowerzyści powinni pamiętać o założeniu kasku, który w razie upadku uchroni ich głowę przed poważniejszym urazem.

Pomoc GROPR można uzyskać dzwoniąc na numery telefonów: 985 lub 601 100 300.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.