Prace remontowe GPN

Prace remontowe w Gorczańskim Parku Narodowym

Prace remontowe GPN

Data Wydarzenia: 10 sierpnia – 30 października, 2022;
Miejsce: Gorczański Park Narodowy;

——

Ważna wiadomość dla turystów, którzy w drugiej połowie wakacji planują wypad na Gorce! Już wkrótce na terenie Gorczańskiego Parku Narodowego będą przeprowadzane prace remontowe – roboty obejmą wybrane szlaki do turystyki pieszej i rowerowej. Na niektórych będzie się odbywał transport materiałów i sprzętu.

Prace remontowe w Gorczańskim Parku Narodowym obejmą następujące szlaki w okolicy Gorców:

  • szlak czerwony od Jaworzyny Kamienickiej do Trzech Kopców;
  • szlak niebieski od Papieżówki do Przełęczy Borek;
  • szlak niebieski od Koninki do Czoła Turbacza;
  • szlak rowerowo-spacerowy od Oberówki do Pasieki;
  • szlak rowerowo-spacerowy od Doliny Potoku Olszowego do Poręby Górnej;
  • szlak rowerowo-spacerowy od Oberówki do Szałasiska;

Dyrekcja Gorczańskiego Parku Narodowego prosi turystów o zachowanie szczególnej ostrożności na wyżej wymienionych szlakach. Prace remontowe na Gorcach zaczną się już od 10 sierpnia, a zakończą się dopiero 30 października.

fot. WikipediaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.