Bielscy policjanci brali udział w akcji Długi Weekend: tylko w 4 dni odkryli aż 380 wykroczeń i wystawili 279 mandatów karnych.

Pożegnanie Wakacji z Książnicą Beskidzką!

Bielscy policjanci brali udział w akcji Długi Weekend: tylko w 4 dni odkryli aż 380 wykroczeń i wystawili 279 mandatów karnych.

Data Wydarzenia: 18 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Połowa sierpnia już za nami, co dla najmłodszych oznacza rychły powrót do klas szkolnych. Aby umilić im rozstanie z latem, Książnica Beskidzka zaprasza na Pożegnanie Wakacji, czyli piknik rodzinny z licznymi atrakcjami dla dzieci. Zapewniamy, że ani na chwilę nie zabraknie wyśmienitej zabawy! Impreza odbędzie na łące za biblioteką w dniu 18 sierpnia o godzinie 11:00 – wstęp wolny!

Książnica Beskidzka zrobiła wszystko, by Pożegnanie Wakacji odbyło się z przytupem! Pośród szeregu atrakcji dla dzieci znajdą się dmuchane zamki ze zjeżdżalnią, teatrzyk dla najmłodszych oraz mnóstwo zabawy podczas najróżniejszych animacji. Cała impreza potrwa aż do wieczora, dlatego każdy będzie miał czas, by pobawić się do woli.

Oprócz tego w trakcie Pożegnania Wakacji z Książnicą Beskidzką zostaną wręczone nagrody w konkursie pod nazwą List do przyjaciela – Ostatnio przeczytałem książkę… – na wyróżnione dzieci czekają atrakcyjne nagrody.

fot. Książnica Beskidzka – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.