Poszukiwania 31-letniego mężczyzny w rejonie wsi Białka

Poszukiwania 31-letniego mężczyzny w rejonie wsi Białka

——

Data Wydarzenia: 13-14 listopad, 2021.
Miejsce: obszar leśny w okolicy wsi Białka, powiat suski.

——

Do Komendy Policji w Suchej Beskidzkiej wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, który miał się udać w kierunku terenów leśnych niedaleko wsi Białka i ślad po nim zaginął. Tajemnicze okoliczności zniknięcia sugerowały realne zagrożenie zdrowia i życia zaginionego, wobec czego policjanci poprosili o wsparcie służb GOPR.

Poszukiwania 31-letniego mężczyzny w rejonie wsi Białka

Wspólne poszukiwania rozpoczęły się około godziny 18:00 w sobotę 13 listopada. W akcji wzięło udział sześć z siedmiu oddziałów górskiego pogotowia razem z psami ratowniczymi. Zespół w postaci mobilnego centrum dowodzenia, busa i dwóch quadów błyskawicznie wyruszył w teren, by dołączyć do policjantów, strażaków i ochotniczych grup poszukiwawczych. Ekipy pracowały do późnych godzin nocnych. Niestety, w pierwszym dniu nie udało się odszukać miejsca jego pobytu.

Poszukiwania 31-letniego mężczyzny w rejonie wsi Białka

Poszukiwania wznowiono o godzinie 7:00 rano w niedzielę 14 listopada. Wtedy natrafiono na pozostawioną w lesie odzież zaginionego. Ostatecznie działania zakończono wieczorem. Policja przejęła dowództwo nad sprawą – z uwagi na brak ubioru u poszukiwanego mundurowi apelują o przeszukanie ogólnodostępnych zabudowań gospodarczych w Białce, Grzechyni i Skawicy gdzie mężczyzna mógł się schronić przed zimnem.

Poszukiwania 31-letniego mężczyzny w rejonie wsi Białka

fot. GOPR Beskidy Facebook

Komentarze (2)

Scenariusz jak z dobrego horroru

jak czytam takie rzeczy to boje sie chodzic po gorach

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.