Pościg za 22-letnim bielszczaninem po ulicach Żywca

Pościg za 22-letnim bielszczaninem po ulicach Żywca

——

Data Wydarzenia: 10 syczeń, 2022;
Miejsce: Żywiec.

——

Komenda Powiatowa Policji w Żywcu doniosła ostatnio o niesamowitym pościgu policyjnym na ulicach miasta. W godzinach wieczornych patrol próbował zatrzymać do kontroli samochód marki citroen, ale kierowca zupełnie zignorował sygnały i próbował uciekać, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. W związku z tym mundurowi zaczęli go gonić.

Funkcjonariusze złapali pirata drogowego dopiero w miejscowości Łodygowice niedaleko Żywca. Wówczas szybko wyjaśniły się powody jego ucieczki. Za kierownicą citroena siedział bowiem 22-letni mieszkaniec Bielska-Białej, który posiadał dużo przewinień na swoim koncie. Po sprawdzeniu jego danych i kartoteki okazało się, że nie miał prawa jazdy, a także był winien licznych kradzieży paliwa na terenie innych miast w Beskidach.

Ostatecznie 22-latek z Bielska usłyszał zarzuty, za które grozi mu łącznie do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.