Polska Noc Kabaretowa 2021 w Bielsku-Białej

Polska Noc Kabaretowa 2021 w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 13 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Stadion BBOSiR pod Dębowcem.

——

Już w sobotę 13 listopada Bielsko-Biała stanie się nową stolicą żartów i dobrego humoru. Po wielu miesiącach rozłąki z widzami najlepsi kabareciarze z całego kraju łączą siły, by rozbawić do łez dosłownie każdego. Stęsknionych entuzjastów wspaniałej rozrywki, beztroskiego śmiechu i wyśmienitej zabawy zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej BBOSiR pod Dębowcem o godzinie 19:00.

W tym roku zobaczymy parodię studia telewizji śniadaniowej z solidną dawką wiadomości oraz wywiadów z zaproszonymi gośćmi, całość potraktowana na wesoło, cynicznie, z przymrużeniem oka. Trzygodzinny program składać się będzie jedynie z samych premier, a więc skeczy i monologów satyrycznych prezentowanych na scenie po raz pierwszy. Z pewnością nikt nie poskarży się na nudę.

Przed publicznością wystąpi elita polskiej sceny kabaretowej:

  • Kabaret Skeczów Męczących, znany np. z wykreowania postaci Śruby;
  • Kabaret Smile, słynący m.in. ze śmiesznego skeczu o Marilynie Mansonie;
  • Kabaret Nowaki na czele z przezabawną Krystyną;
  • Igor Kwiatkowski, czyli niesamowita Mariolka we własnej osobie;
  • Kabaret Młodych Panów ze swoimi scenkami w śląskiej gwarze;

Imprezę poprowadzi Kabaret K2, wcześniej występujący podczas Polskiej Nocy Kabaretowej, dziś debiutujący w roli prowadzących.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.