Policjant potrącony przez samochód 71-letniego seniora

Policjant potrącony przez samochód 71-letniego seniora

——

Data Wydarzenia: 6 styczeń, 2022;
Miejsce: Kęty;

——

Wypadek może zdarzyć się każdemu, nawet temu, kto powinien strzec porządku na drodze. Tak też się stało w miejscowości Kęty na terenie Beskidu Małego – 42-letni policjant ruchu drogowego został potrącony przez samochód osobowy, za którego kierownicą siedział 71-letni senior, mieszkaniec gminy Kęty.

Do zdarzenia doszło około godziny 17:00 na ulicy Mickiewicza w Kętach. Mundurowy ubrany w kamizelkę odblaskową zatrzymywał do kontroli drogowej pojazd marki Audi, gdy nagle inny samochód typu Toyota potrącił go. Funkcjonariusz został natychmiast przewieziony do szpitala na szczegółowe badania.

Do tej pory nie wiadomo, dlaczego 71-letni senior uderzył w policjanta stojącego na drodze. W obecnej chwili trwa przeprowadzanie dochodzenia w tej sprawie, z tego powodu kierowcy poruszający się po ulicy Mickiewicza mogą spodziewać się utrudnień na drodze.

fot. KPP Oświęcim

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.