Policjanci z Bielska honorowo oddali krew

Policjanci z Bielska honorowo oddali krew

——

Data Wydarzenia: 15 listopada, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Przedstawiciele policji z Bielska-Białej oraz innych zaprzyjaźnionych jednostek wzięli udział w specjalnym przedsięwzięciu, czyli w zbiórce krwi na rzecz osób chorych i rannych – wszystko po to, by ratować życie cierpiących i potrzebujących. Promowaniem działalności bielskich mundurowych wraz z pracownikami cywilnymi Komendy Miejskiej Policji zajęły się lokalne media.

Do ambulansu Mobilnej Stacji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, który zatrzymał się tuż pod Komendą Policji, zgłosiło się łącznie 20 osób, z czego 19 mogło oddać krew. W gronie honorowych dawców znaleźli się dwaj zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej.

Ostatecznie udało się zebrać prawie 9 litrów krwi, która wkrótce dotrze do osób znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji zdrowotnej. W ten sposób policjanci pragną zachęcić wszystkich między 18 a 65 rokiem życia do zostania krwiodawcą i wykonania próby oddania tej życiodajnej substancji, której przecież nie można wyprodukować – trzeba się nią podzielić z innymi.

fot. Policja

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.