Podwójna kradzież jednego samochodu

Podwójna kradzież jednego samochodu

——

Data Wydarzenia: 10 styczeń, 2022;
Miejsce: Cieszyn.

——

Czasami życie pisze scenariusze jak z filmu akcji. Tak było w przypadku 19-letniego złodzieja samochodów, który w ciągu dwóch tygodni próbował ukraść samochód marki Ford Mondeo – w dodatku do kradzieży podchodził aż dwa razy! W końcu jednak został złapany przez policję.

Historia zaczęła się jakiś czas temu, kiedy cieszyński policjant wracał po służbie do domu i zauważył zaginionego Forda Mondeo wjeżdżającego na jeden z miejskich parkingów. Za pierwszym razem za kierownicą siedział 52-letni mężczyzna, który pożyczył pojazd od znajomego, nie mając pojęcia, że jest kradziony. Mundurowi otrzymali namiary na 19-latka, lecz nie mogli go odszukać. W międzyczasie auto wróciło do swojego właściciela.

W ostatnich dniach, dwa tygodnie po pierwszej akcji, drogówka z Cieszyna zatrzymała do kontroli tego samego Forda Mondeo, lecz tym razem prowadził go poszukiwany 19-latek. W związku z tym, że udało się mu udowodnić obie kradzieże wspomnianego pojazdu, młodocianemu przestępcy grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.