Podróż przez Malezję i Singapur w bibliotece w Ustroniu

Podróż przez Malezję i Singapur w bibliotece w Ustroniu

Podróż przez Malezję i Singapur w bibliotece w Ustroniu

Data Wydarzenia: 23 listopada, 2022; 
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Kolejna gratka dla miłośników podróży małych i dużych! Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wantuły w Ustroniu zaprasza na spotkanie podróżnicze ze znaną parą ustrońskich podróżników zatytułowane Od dżungli po metropolię, czyli podróż przez Malezję i Singapur, podczas którego nie zabraknie ciekawych opowieści i przepięknych ujęć.

Spotkanie podróżnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ustroniu poprowadzą Magdalena Gumowska i Mariusz Łapiński, ustrońscy podróżnicy znani ze swoich międzynarodowych wojaży, którzy na co dzień prowadzą kanał na Youtube oraz fanpage pod nazwą dobrzepojechane.pl. W trakcie swoich wędrówek odwiedzili m.in. Australię, Kambodżę, Wietnam i Tajlandię. Tym razem jednak ciekawie i z humorem opowiedzą o wycieczce do Malezji oraz do Singapuru.

Zachęcamy do zobaczenia się z Magdaleną Gumowską i Mariuszem Łapińskim w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ustroniu już w środę 23 listopada – początek podróży o godzinie 17:30. Wstęp wolny!

fot. Miasto Ustroń – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.