Podbeskidzie - Goku

Podbeskidzie zwycięża po raz pierwszy na swoim stadionie

Podbeskidzie - Goku

Data Wydarzenia: 31 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Górale lepsi od Katowic! Taki werdykt zapadł po niedzielnym spotkaniu, podczas którego zespół TS Podbeskidzie pokonało drużynę GKS Katowice wynikiem 1:0 – wygraną zapewnił bielszczanom skrzydłowy Roman Goku. To pierwsze w sezonie zwycięstwo, które przypadło bielskiej ekipie na własnym stadionie.

Atmosfera na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej była gorąca pomimo niezbyt sprzyjającej pogody. Początek meczu nie przedstawiał się zbyt dobrze dla Podbeskidzia, ale zawodnicy Mirosława Smyły powoli dawali o sobie znać przeciwnikom. Pierwsza połowa zakończyła się bez goli, za to w drugiej frontalny atak przypuścił hiszpański skrzydłowy bielszczan Roman Goku, który sfrustrowany poprzednimi nieudanymi próbami strzelił w bramkę z dystansu. Uderzenie okazało się celne i Podbeskidzie wyszło na prowadzenie. Jak się później okazało, gol Goku był decydujący, bowiem piłkarzom z GKS Katowice nie udało się już wyrównać.

W ten sposób TS Podbeskidzie zdobyło kolejne trzy punkty do klasyfikacji i odpłaciło się GKS Katowice za ostatnią, ubiegłoroczną przegraną. Kolejny mecz sezonu dla zespołu z Bielsko-Białej już w niedzielę 7 sierpnia – tym razem zagrają za wyjeździe w Tychach.

fot. TS Podbeskidzie / Symon JaszczurowskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.