Pociągi Kolei Śląskich znów dojeżdżają do Wisły!

Pociągi Kolei Śląskich znów dojadą do Wisły!

Pociągi Kolei Śląskich znów dojeżdżają do Wisły!

Data Wydarzenia: od 11 grudnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Na swojej stronie internetowej Koleje Śląskie poinformowały, że pociągi znów dojadą do Wisły jednym z najwyższych wiaduktów kolejowych w naszym kraju. Połączenia łączące Warszawę, Gliwice czy Olsztyn z Perłą Beskidów zostały już uruchomione.

Linia kolejowa do Wisły przeszła gruntowną modernizację gwarantującą dogodne warunki podróży. Na trasie wiaduktu funkcjonuje obecnie 7 stacji i przystanków, m.in. Ustroń, Ustroń Zdrój, Wisła Jawornik czy Wisła Uzdrowisko, dla których powstało wiele nowych obiektów inżynieryjnych, w tym tor przez most kolejowy do Wisły Dziechcinki. Dzięki temu pociągi Kolei Śląskich kursują teraz do Perły Beskidów z Warszawy, Gliwic, Katowic, Częstochowy czy Olsztyna.

Nowe połączenie uruchomiono oficjalnie od niedzieli 11 grudnia. Linię kolejową do Wisły otworzył przejazd specjalnego pociągu – przy jego odjeździe obecni byli przedstawiciele Kolei Śląskich.

fot. Koleje Śląskie – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.