Plastyczne Wtorki i Wesołe Czwartki z WCK

Plastyczne Wtorki i Wesołe Czwartki z WCK

Plastyczne Wtorki i Wesołe Czwartki z WCK

Data Wydarzenia: od 12 i 14 lipca, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Mamy niezwykle ciekawą propozycję na wakacyjną nudę dla najmłodszych i nie tylko! Wiślańskie Centrum Kultury (w skrócie WCK) zaprasza na serię bezpłatnych warsztatów plastycznych i animacji dla dzieci pod nazwą Plastyczne Wtorki i Wesołe Czwartki, które odbywać się będą przez całe wakacje. Nie trzeba się umawiać ani rejestrować – wystaczy przyjść i dobrze się bawić!

Pierwszy cykl zajęć o nazwie Plastyczne Wtorki obejmuje warsztaty plastyczne z kolorowania, malowania, filcowania, wycinania, czyli szeroko pojętego tworzenia. Wszystkie odbywać się będą w określone dni w godzinach popołudniowych od 15:00 do 17:00 – w przypadku sprzyjającej pogody w Parku Kopczyńskiego w Wiśle, a w razie deszczu w wiślańskim Amfiteatrze. Najbliższy termin zajęć to już 12 lipca, pozostałe zaś będą mieć miejsce co wtorek aż do 16 sierpnia włącznie.

Z kolei Wesołe Czwartki z WCK to godzinne zajęcia rekreacyjne i zabawowe dla dzieci, w programie m.in. animacje i zabawy dla najmłodszych. Na pierwsze spotkanie zapraszamy do Parku Kopczyńskiego w godzinach od 17:00 do 18:00 już 14 lipca, kolejne odbywać się będą w prawie każdy czwartek do 25 sierpnia włącznie (z małą przewą w czwartek 4 sierpnia).

Plastyczne Wtorki i Wesołe Czwartki z WCK

 

fot. WCK – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.