Piłkarskie młodziki z Cieszyna na podium w Bielsku-Białej

Cieszynianin Mistrzem Polski Juniorów w pływaniu na 100 metrów!

——

Data Wydarzenia: 27 grudzień, 2021;
Miejsce: Cieszyn.

——

W dniu 27 grudnia BTS Rekord Bielsko-Biała zorganizowała świąteczny turniej pod nazwą “Piłkarska Gwiazdka” dla zaprzyjaźnionych drużyn piłkarskich, wśród których znaleźli się także zawodnicy z rocznika 2012 z cieszyńskiego CKS Piast trenowani przez Dawida Cioka. Rezultaty okazały się bardzo dobre, ponieważ młodzi Cieszynianie wywalczyli ostatecznie drugie miejsce w zmaganiach.

CKS Piast zaliczył całkiem niezły występ – na pięć rozegranych meczów wygrali aż trzy, przegrywając jedynie ze zwycięzcami zawodów, czyli Football Project Kęty i z gospodarzami, czyli z rocznikiem 2013 z BTS Rekord Bielsko-Biała. Resztę przeciwników udało im się pokonać z łatwością, w tym Akademię Piłkarską Przeciszów wynikiem 4 do 0.

Dodatkowo jeden z zawodników CKS Piast, 9-letni Borys Węglorz, został uhonorowany tytułem najlepszego zawodnika w turnieju, co jest wspaniałym osiągnięciem, zważywszy na jego młody wiek.

fot. UM Cieszyn / Sport

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.