Piknik Wojskowy w Istebnej pod patronatem Wicepremiera

Piknik Wojskowy w Istebnej pod patronatem Wicepremiera

Piknik Wojskowy w Istebnej pod patronatem Wicepremiera

Data Wydarzenia: 15 sierpnia, 2022; 
Miejsce: Istebna, powiat cieszyński;

——

W dniu 15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowy Piknik Wojskowy w Istebnej pod honorowym patronatem Wicepremiera RP Mariusza Błaszczaka. W programie imprezy znajdą się, oczywiście, uroczystości z udziałem żołnierzy, ale i również koncerty oraz punkty gastronomiczne z lokalnymi potrawami.

Na Pikniku Wojskowym w Istebnej przewidziano mnóstwo atrakcji nie tylko dla miłośników militarii. Święto Wojska Polskiego rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą, po której nastąpi widowiskowy przemarsz żołnierzy i ułożenie symbolu sił powietrznych w istebniańskich strojach ludowych. Po części oficjalnej nadejdzie pora na festyn – będzie koncert patriotyczny, kino frontowe, prezentacje sprzętu wojskowego oraz degustacja wojskowych przysmaków, w tym swojskiej grochówki.

Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia Istebnej i obejrzenia tamtejszych obchodów Święta Wojska Polskiego. Piknik Wojskowy startuje już o 11:30, a większość atrakcji będzie się znajdować na terenie Amfiteatru “Pod Skocznią”.

fot. UG IstebnaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.