Piknik sportowy i zawody crossfitowe w Parku Słowackiego

Piknik sportowy i zawody crossfitowe w Parku Słowackiego

Piknik sportowy i zawody crossfitowe w Parku Słowackiego

Data Wydarzenia: 18 czerwca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W Bielsku-Białej zbliżają się jedyne w swoim rodzaju Impact Cross Games, czyli zawody crossfitowe dla kobiet i mężczyzn – towarzyszyć im będzie piknik sportowy dla rodzin z dziećmi, podczas którego nie zabraknie wielu atrakcji związanych z aktywnością fizyczną oraz zdrowym stylem życia. To prawdziwa gratka dla prawdziwych miłośników sportu i treningów.

Impreza będzie podzielona na dwie strefy: strefę rywalizacji i atrakcji. W pierwszej z nich zawodnicy będą mogli spróbować swoich sił w zawodach crossfitowych, czyli wyzwaniach siłowo-wytrzymałościowych w dwóch różnych kategoriach dla kobiet lub mężczyzn. Z kolei w drugiej prezentowane będą atrakcje dla wszystkich, w tym m.in. zajęcia sprawnościowe dla dzieci, trening bokserski, pokazowa walka brazylijskiej odmiany jiu-jitsu czy konsultacje dietetyczne. Będą także konkursy z nagrodami, w których można wygrać aż 1000 złotych i inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Do wspólnych ćwiczeń zapraszamy do Parku Słowackiego w Bielsku-Białej już 18 czerwca: rejestracja zawodników do rywalizacji startuje o godzinie 07:00, zaś piknik sportowy potrwa od 10:00 do 18:00.

Piknik sportowy i zawody crossfitowe w Parku Słowackiego

fot. Impact Centrum Zdrowia i Sprawności – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.