Niedziela w Gorczańskim Parku Narodowym

Piknik rodzinny w Gorczańskim Parku Narodowym

Niedziela w Gorczańskim Parku Narodowym

Data Wydarzenia: 28 sierpnia, 2022;
Miejsce: Gorczański Park Narodowy;

——

Mamy propozycję specjalnie dla miłośników przyrody i zagórzańskiej kultury! W ostatnią niedzielę sierpnia odbędzie się piknik rodzinny pod nazwą Niedziela w Gorczańskim Parku Narodowym. Dyrekcja GPN zapewnia, że atrakcji dla dorosłych i dzieci nie zabraknie!

Piknik w GPN to nie tylko wypoczynek w górskim krajobrazie, ale także wspólna zabawa i prezentacja lokalnego rękodzieła. W programie imprezy znajdziemy m.in. stoiska z produktami regionalnymi, warsztaty dotyczące zagórzańskich dziedzin kultury, przyrodnicze gry i zagadki oraz ścianka wspinaczkowa dla najmłodszych. Oprócz tego razem z ratownikami GOPR przypomnimy sobie zasady bezpiecznego poruszania się po górach i ich okolicach.

Do wspólnej zabawy na pikniku rodzinnym w GPN zapraszamy w dniu 28 sierpnia o godzinie 14:00 – zbiórka na polanie Trusiówka w Lubomierzu-Rzekach.

fot. Gorczański Park Narodowy – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.