Piknik rodzinny "Rodzina razem się trzyma" przy Kubiszówce

Piknik rodzinny “Rodzina razem się trzyma” przy Kubiszówce

Piknik rodzinny "Rodzina razem się trzyma" przy Kubiszówce

Data Wydarzenia: 25 czerwca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Z okazji zakończenia roku szkolnego i nadchodzących wakacji w Bielsku-Białej odbędzie się piknik rodzinny na łące za Kubiszówką pod nazwą “Rodzina razem się trzyma”, gdzie nie zabraknie mnóstwa niespodzianek nie tylko dla dzieci. Organizatorami imprezy są Książnica Beskidzka i Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz. Start w sobotę 25 czerwca o godzinie 11:00.

Jak sama nazwa wskazuje, piknik rodzinny przy Kubiszówce skierowany jest do rodzin z dziećmi. W programie znajdą się takie punkty, które z pewnością zaciekawią zarówno młodszych, jak i starszych uczestników zabawy. Zobaczymy m.in. występy wokalno-taneczne, eko-warsztaty z florystyki, ekobiżuterii i malowania kamieni oraz wielki piracki turniej poszukiwaczy skarbów. Oprócz tego będą także dmuchane zamki, strefa gastronomiczna, tor przeszkód i stanowiska policjantów, którzy opowiedzą dzieciom o swojej pracy.

Piknik rodzinny na łące przy Kubiszówce potrwa aż do godziny 15:00.

Piknik rodzinny "Rodzina razem się trzyma" przy Kubiszówce

fot. DK KubiszówkaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.