Piknik rodzinny przy Bielskim Centrum Kultury

Piknik rodzinny przy Bielskim Centrum Kultury

Piknik rodzinny przy Bielskim Centrum Kultury

Data Wydarzenia: 24 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W sobotę 24 września na terenie Bielska rozegrają się aż dwie wielkie imprezy dla rodzin z dziećmi. Pierwsza z nich, piknik rodzinny pod nazwą Moja Siła to Rodzina, odbędzie się w parku przy Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne!

Na pikniku rodzinnym przy Bielskim Centrum Kultury nie mogłoby zabraknąć rozrywki dla każdego członka rodziny. Program imprezy jest naprawdę bogaty i obfituje w różnorodne atrakcje. Oprócz standardowych dmuchańców, fotobudek czy stanowisk policji oraz straży pożarnej będzie także tor przeszkód, tor gokartowy, warsztaty rękodzielnicze z ozdabiania toreb lub malowania na szkle i wiele, wiele innych!

Prezydent Miasta Bielsko-Biała serdecznie zaprasza całe rodziny do wspólnej zabawy na pikniku rodzinnym w parku przy Bielskim Centrum Kultury w godzinach od 10:00 do 15:00. Wszystkie atrakcje będą całkowicie bezpłatne zarówno dla młodszych, jak i starszych!

fot. UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.