Piknik leśny w Wiśle

Piknik Leśny w Wiśle – myśliwskie atrakcje i koncerty gwiazd

Piknik leśny w Wiśle

Data Wydarzenia: 9 lipca, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

W sobotę 9 lipca odbędzie się już 22. Piknik Leśny w Wiśle, czyli festiwal przyrodniczy związany z ochroną przyrody i okolicznych lasów. Organizatorzy, w tym WCK, Nadleśnictwo Wisła, Lasy Państwowe i wiślańskie koła łowieckie, zapraszają na jedyne w swoim rodzaju pokazy myśliwskie, prelekcje, konkursy oraz koncerty – gwiazdą wieczoru będzie znany polski zespół Blue Café!

W tym roku impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 w Parku Kopczyńskiego, aby po godzinie 16:00 przenieść się do Amfiteatru im. Stanisława Hadyny. W programie mnóstwo łowieckich i myśliwskich atrakcji, m.in:

  • pokazy psów ras myśliwskich i ptaków drapieżnych;
  • warsztaty dla dzieci – stoiska edukacyjne i prelekcja na temat grzybów;
  • konkurs wiedzy o lasach;
  • potrawy z dziczyzny do degustacji;
  • występy artystyczne – wystąpią lokalne zespoły muzyczne: Kapela Wisła, Kapela Horuk, zespół myśliwski Kwiczoły;

Gwiazda wieczoru, zespół Blue Café, zagra w wiślańskim amfiteatrze podczas wielskiego finału o godzinie 20:00 – wstęp całkowicie bezpłatny!

fot. WCK – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.