Pijani motocykliści na szlaku w Gorczański Parku Narodowym

Pijani motocykliści na szlaku w Gorczańskim Parku Narodowym

Pijani motocykliści na szlaku w Gorczański Parku Narodowym

Data Wydarzenia: 30 kwietnia, 2022;
Miejsce: Gorczański Park Narodowy;

——

Piękna pogoda sprzyja łamaniu zakazów. W dniu 30 kwietnia strażnicy z Gorczańskiego Parku Narodowego złapali grupę turystów, którzy pod wpływem alkoholu jeździli po chronionych szlakach na motocrossach. Pijani motocykliści zostali przekazani w ręce policji i ukarani za swoje przewinienia.

Strażnicy GPN zostali zawiadomieni o grupie czterech turystów, którzy szaleli na motorach na szlakach w okolicy doliny Ochotnicy. Straż natychmiast odpowiedziała na wezwanie i zatrzymała ich. Pijani motocykliści pochodzili z województw świętokrzyskiego i małopolskiego, a do Ochotnicy przyjechali na wypoczynek. Niestety, po kontroli policji i ujawnieniu jazdy pod wpływem alkoholu, delikwenci zostali surowo ukarani. Każdy z nich otrzymał mandat w wysokości 500 złotych, a niektórzy stracili także prawa jazdy. Poza tym wszyscy zostali zawróceni poza granice parku.

To nie jedyny taki przypadek na terenie Beskidów. Pijani motocykliści często pojawiają się również na ścieżkach górskich w regionie Gorców czy Babiej Góry.

fot. GPN – FB
Żywiec

Żywiec Na Sygnale

Komentarze (3)

banda idiotów.

nie dość, że pijani to jeszcze na motorach.. szczyt głupoty

Między świętami byliśmy na Błatniej, ryk motorów było słychać w oddali cały czas. Mandaty powinny być o wiele bardziej surowe.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.