Niewesoły początek przygotowań do sezonu dla Podbeskidzia

Pierwszy, noworoczny transfer Podbeskidzia

——

Data Wydarzenia: 1 styczeń, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Towarzystwo Sportowe Podbeskidzie z Bielska-Białej nie próżnuje i od początku 2022 roku zdobywa nowych zawodników. Tym razem udało się podebrać utalentowanego, młodocianego sportowca spod opiekuńczych skrzydeł rywali. 19-letni Marcel Misztal przyłączy się do kadry TS Podbeskidzie ze względu na wygaśniecie kontraktu z jego dotychczasową drużyną GKS Tychy.

Misztal jest naprawdę świetnym nabytkiem dla bielskiego zespołu. Niedawno nabrał doświadczenia w grze w wysokiej lidze, ponieważ wystąpił w dwóch I-ligowych meczach razem ze swoim byłym klubem GKS Tychy. Z kolei w IV-ligowych spotkaniach udało mu się strzelić aż 7 goli, czyli najwięcej wśród swych kolegów. Sam Misztal przyznaje jednak, że najlepiej czuje się na pozycji środkowego pomocnika.

19-letni piłkarz zostanie w klubie TS Podbeskidzie aż do czerwca 2024 roku. Co będzie dalej – zobaczymy.

fot. Marcel Misztal Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.