Pan Magiczny, czyli pokaz iluzji magicznych w Ustroniu

Pan Magiczny, czyli pokaz iluzji magicznych w Ustroniu

Pan Magiczny, czyli pokaz iluzji magicznych w Ustroniu

Data Wydarzenia: 20 stycznia, 2023; 
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Miejski Dom Kultury Prażakówka w Ustroniu zaprasza całe rodziny na największy familijny pokaz iluzji I magii pod tytułem Magiczni ShowNa scenie wystąpi niepowtarzalny duet iluzjonistyczny, czyli Pan Magiczny wraz ze swoją uroczą asystentką.

Przed Wami pokaz magii, o jakim Wam się nie śniło! Pan Magiczny ma w swoim repertuarze wiele przysłowiowych asów w rękawie! W trakcie ponad godzinnego programu zobaczymy m.in. sztuczki z udziałem publiczności, a całość okraszona będzie solidną dawką humoru. Zapewniamy, że ten spektakl iluzji rozbawi nie tylko dzieci, ale też dorosłych!

Na wspaniały pokaz iluzji Pana Magicznego zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Ustroniu już w piątek 20 stycznia o godzinie 17:30. Bilety do zakupienia w kasie tuż przed występem.

fot. Miasto Ustroń – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.