Jak co roku w okresie zimowym miasto Brenna szczyci się swoim pięknym lodowiskiem w Parku Turystyki.

Otwarcie lodowiska w Parku Turystyki w Brennej

——

Data Wydarzenia: 18 grudzień, 2021;
Miejsce: Brenna.

——

Zwolennicy aktywnego wypoczynku zimowego ucieszą się z przyjazdu do miejscowości Brenna. W Parku Turystyki otwarto ogromne, oświetlone lodowisko na świeżym powietrzu idealne dla wszystkich miłośników zimowych aktywności, z którego można korzystać nawet w przypadku dodatnich temperatur.

Przy lodowisku funkcjonują najróżniejsze placówki wspierające – znajdziemy tam wypożyczalnię łyżew czy kasków, pingwinki do nauki jazdy dla najmłodszych, a w pobliżu funkcjonuje także kilka punktów gastronomicznych oraz różnych typów sklepów. Bez wątpienia każdy odnajdzie tam coś dla siebie niezależnie od posiadanego doświadczenia w łyżwiarstwie.

Ze względu na limit osób na tafli na lodowisku obowiązuje turowy system wejścia i wyjścia. Godziny otwarcia wahają się od godziny 10:00 do około 19:00, przy czym w Wigilię i pierwszy dzień świąt lodowisko będzie nieczynne.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.