Otwarcie lodowiska na terenie Basenów Wisła

Otwarcie lodowiska na terenie Basenów Wisła

Otwarcie lodowiska na terenie Basenów Wisła

Data Wydarzenia: 10 grudnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Tych, którzy uwielbiają dobrą zabawę na lodzie, zapraszamy na uroczyste otwarcie lodowiska na terenie Basenów Wisła! W programie imprezy nie tylko możliwość jazdy na łyżwach, ale też liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Wstęp wolny!

Z okazji otwarcia lodowiska na terenie Basenów Wisła przygotowano wiele atrakcji, w tym  m.in. program interaktywny dla dzieci i rozświetlenie świątecznych dekoracji w całym Parku Zimowym. Dodatkowo impreza połączona będzie z rozpoczynającym się wówczas Śląskim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym, gdzie można liczyć na koncerty kapel regionalnych – gwiazdą wieczoru będzie Zespół Brathanki.

Uroczyste otwarcie lodowiska i rozświetlenie Parku Zimowego zaplanowano w sobotę 10 grudnia na godzinę 16:00 na terenie Basenów Wisła. Z kolei zabawa dla dzieci rozpocznie się godzinę wcześniej, czyli o 15:00.

fot. UM WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.