Opera w MCK Żywiec - Wielka Gala Noworoczna

Opera w MCK Żywiec – Wielka Gala Noworoczna

Opera w MCK Żywiec - Wielka Gala Noworoczna

Data Wydarzenia: 13 stycznia, 2023;
Miejsce: Żywiec;

——

Miłośnicy opery z pewnością ucieszą się na wieść o tym, że MCK Żywiec organizuje Wielką Galę Noworoczną pod nazwą Vivat Opera! Vivat OperetkaPodczas wyjątkowego koncertu usłyszymy najpiękniejsze arie i duety operowe w wykonaniu solistów o międzynarodowej sławie.

Wielka Gala Noworoczna poświęcona jest wielbicielom tzw. lekkiego gatunku opery. Uczestnicy mogą liczyć na prawdziwe muzyczne i taneczne widowisko – na scenie w MCK Żywiec oprócz solistów z Opery Lwowskiej po raz pierwszy pojawią się także muzycy z Royal Vienna Orchestra. Artyści zaprezentują najsłynniejsze arie i duety operowe, w tym cudowne walce, zabawne polki czy energiczne czardasze.

Szykuje się wieczór pełen magii opery! Wielka Gala Noworoczna odbędzie się już w piątek 13 stycznia o godzinie 18:00 na sali widowiskowej w MCK Żywiec.

fot. MCK Żywiec – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.