Ondraszek w Szczyrku: remont trasy narciarskiej

Ondraszek w Szczyrku: remont trasy narciarskiej

Ondraszek w Szczyrku: remont trasy narciarskiej

Data Wydarzenia: 17 października, 2022;
Miejsce: Szczyrk, powiat bielski;

——

Inwestycje, inwestycje i jeszcze raz inwestycje! Ondraszek w COS OPO w Szczyrku doczekał się gruntownej przebudowy – popularna trasa narciarska na Skrzycznem zyskała już nowy wygląd, a wkrótce otrzyma także profesjonalne doposażenie. To najważniejszy projekt poprzedzający otwarcie zbliżającego się sezonu zimowego 2022/2023, którego wdrożenie wyniosło ponad 2,5 miliona złotych pochodzących z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Ondraszek w Szczyrku: remont trasy narciarskiej

Jak wyjaśnia dyrektor COS OPO w Szczyrku, przebudowa Ondraszka na Skrzycznem dotyczyła odcinka o długości 1200 metrów. Na tej przestrzeni trasa narciarska została poszerzona do szerokości 20 metrów w najwęższym miejscu, przez co zyskała bardziej atrakcyjny profil, odpowiedni zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących narciarzy.

Ondraszek w Szczyrku: remont trasy narciarskiej

Dodatkowo na wyremontowanym odcinku pojawią się siatki biodegradowalne zabezpieczające przed upadkiem oraz profesjonalny sprzęt do naśnieżania w postaci systemu armatek śnieżnych. Dyrektor COS OPO w Szczyrku zapewnia, że wszelkie prace remontowe zostaną zakończone przed nadchodzącym sezonem zimowym tak, by narciarze już za niecałe dwa miesiące mogli korzystać z odnowionej trasy narciarskiej Ondraszek.

fot. COS OPO w SzczyrkuBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.