Olimpiada młodzieży Bielsko-Biała

Olimpiada Młodzieży w lekkoatletyce w Bielsku-Białej

Olimpiada młodzieży Bielsko-Biała

Data Wydarzenia: 15-17 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W dniach od 15 do 17 lipca w Bielsku-Białej rozegra się już 28. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce, oficjalnie określana mianem 54. PZLA Mistrzostwa Polski U18. W zawodach na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy zawitają najlepsi młodzi sportowcy z całego kraju.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce to bardzo ważne wydarzenie sportowe nie tylko dla zawodników. Do Bielska-Białej przyjadą młodociani lekkoatleci, którzy już wkrótce wejdą na europejskie stadiony – wszystko zależeć będzie od wyników, jakie osiągną. Z tego powodu rywalizacja w Wapienicy będzie wyjątkowo emocjonująca.

Organizatorami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży są Śląski Związek Lekkiej Atletyki, Miasto Bielsko-Biała i inni.

fot. UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.