Oddział PTTK Wisła

Oddział PTTK Wisła oferuje bezpłatne wycieczki po górach!

Oddział PTTK Wisła

Data Wydarzenia: 6-28 sierpnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Nadszedł sierpień, a wraz z nim nowy harmonogram bezpłatnych wycieczek z przewodnikiem dla turystów indywidualnych oferowanych przez Oddział PTTK Wisła. W ramach Akcji Przewodnik Czeka odbędzie się aż 6 wypraw po górach, podczas których uczestnicy odkryją na nowo piękno wiślańskiej przyrody i okolicznych szczytów.

Aby załapać się na jedną z zaplanowanych bezpłatnych wycieczek, należy stawić się w punkcie zbiórki przy Oddziale PTTK Wisła o wyznaczonej porze. Podczas wędrówek dotrzemy do najpiękniejszych wiślańskich gór – zwiedzimy Soszów, Cieńków, Trzy Kopce Wiślańskie, Stożek, Czantorię i Baranią Górę. Każda z wycieczek trwać będzie co najmniej kilka godzin, dlatego warto się do nich dobrze przygotować. W przypadku najdłuższych wypraw przewidziano powrót autobusem do Wisły Centrum.

Pierwsza z bezpłatnych wycieczek po górach przy Oddziale PTTK Wisła odbędzie się w sobotę 6 sierpnia i zaprowadzi na Cienków oraz Malinowską Skałę. Jej przejście umożliwi zdobycie punktów do Wiślańskiej Odznaki Turystycznej. Więcej szczegółów na stronie Miasta Wisła.

fot. Miasto WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.