Wisła: Od 1 Maja będzie bezpieczniej w Wiśle

Beskid Śląski

Wisła: Od 1 Maja będzie bezpieczniej w Wiśle

Już od 1 Maja w Wiśle, turyści na szlakach będą się mogli czuć jeszcze bezpieczniej. Od tego dnia Beskidzka Grupa GOPR otwiera weekendową stację ratunkową na terenie miasta Wisła.

Stacja ratunkowa będzie funkcjonowała póki co tylko w weekendy i w sezonie letnim, kiedy na szlakach jest największa ilość turystów. Wtedy też dochodzi do największej ilości wypadków wśród turystów i interwencji Beskidzkiej Grupy GOPR.

Weekendowy oddział GOPR na terenie miasta Wisła zapewni większe bezpieczeństwo turystom – pomoc dotrze szybciej.

Pamiętajmy, że jeżeli już dojdzie do wypadku na szlaku to należy powiadomić Grupę GOPR pod numerem telefonu 985 lub 601 100 300.

Komentarze (4)

Niestety od początku pandemii na szlakach w Beskidach jest coraz więcej turystów i głupoty. Ludzie kompletnie nie wiedzą, gdzie się znajdują i w którym kierunku iść.

Klasykiem już jest pytanie “Przepraszam, czy idziemy dobrą drogą do tej restauracji na szczycie góry?” – tak ludzie się pytają o szlak w kierunku schroniska.

Nasi GOPROWCY jak zwykle wielcy!

powinno sie obciazac turystow kosztami wyjazdow gopr tak jak to jest na slowacji.

celvin od tego płacimy podatki, żeby GOPR nie musiał nikogo obciążać kosztami.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.