Wisła: Od 1 Maja będzie bezpieczniej w Wiśle

Beskid Śląski

Wisła: Od 1 Maja będzie bezpieczniej w Wiśle

Już od 1 Maja w Wiśle, turyści na szlakach będą się mogli czuć jeszcze bezpieczniej. Od tego dnia Beskidzka Grupa GOPR otwiera weekendową stację ratunkową na terenie miasta Wisła.

Stacja ratunkowa będzie funkcjonowała póki co tylko w weekendy i w sezonie letnim, kiedy na szlakach jest największa ilość turystów. Wtedy też dochodzi do największej ilości wypadków wśród turystów i interwencji Beskidzkiej Grupy GOPR.

Weekendowy oddział GOPR na terenie miasta Wisła zapewni większe bezpieczeństwo turystom – pomoc dotrze szybciej.

Pamiętajmy, że jeżeli już dojdzie do wypadku na szlaku to należy powiadomić Grupę GOPR pod numerem telefonu 985 lub 601 100 300.

Powiązane wpisy

Komentarze (4)

Niestety od początku pandemii na szlakach w Beskidach jest coraz więcej turystów i głupoty. Ludzie kompletnie nie wiedzą, gdzie się znajdują i w którym kierunku iść.

Klasykiem już jest pytanie “Przepraszam, czy idziemy dobrą drogą do tej restauracji na szczycie góry?” – tak ludzie się pytają o szlak w kierunku schroniska.

Nasi GOPROWCY jak zwykle wielcy!

powinno sie obciazac turystow kosztami wyjazdow gopr tak jak to jest na slowacji.

celvin od tego płacimy podatki, żeby GOPR nie musiał nikogo obciążać kosztami.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.