5 lutego: Noworoczny Koncert Wiedeński w Cieszynie

5 lutego: Noworoczny Koncert Wiedeński w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 5 luty, 2022.
Miejsce: Cieszyn, Teatr im. Adama Mickiewicza.

——

Teatr im. A. Mickiewicza w Cieszynie serdecznie zaprasza wszystkich wielbicieli muzyki klasycznej na koncert wiedeński, który przeniesie uczestników do magicznego świata Króla Walca pełnego uroczystych, eleganckich bali i najpiękniejszych arii operowych. Ostatnia noworoczna uczta dla ucha odbędzie się w sobotę 5 lutego o godzinie 17:00.

Występ nawiązuje do tradycyjnych gali z Wiednia, jednak w niepowtarzalnym stylu na wesoło. Publiczność będzie świadkiem najwspanialszego przedstawienia dla zmysłów – nie zabraknie wytwornych kostiumów i olśniewających sukni balowych, muzycznych żartów i skeczów komediowych ani doświadczonych artystów, który tysiące razy podrywali widzów na równe nogi w owacjach na stojąco. Organizator zapewnia, że widowisko trafi w gust zarówno dorosłych, jak i najmłodszych.

W trakcie koncertu usłyszymy najznakomitsze utwory klasyczne w wykonaniu wirtuozów skrzypiec i fortepianu oraz utalentowanych solistów. Wykonają oni m.in. arie i duety z “Zemsty Nietoperza”, “Wesołej Wdówki”, “Krainy uśmiechu” i wielu innych.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.