Spotkajmy się, pograjmy - dzień gier z Zakątkiem Fantastyki

D

Noc gier planszowych z bielskim Zakątkiem Fantastyki

Spotkajmy się, pograjmy - dzień gier z Zakątkiem Fantastyki

Data Wydarzenia: 10-11 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Mamy ciekawą propozycję dla wszystkich wielbicieli popularnego chińczyka i warcabów! W Bielsku-Białej odbędzie się noc gier planszowych organizowana przez Fundację Zakątek Fanastyki. Spotkanie będzie realizowane w ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą Spotkajmy się, pograjmy!, do której przyłączają się największe kluby gier planszowych z całego kraju.

Akcja Spotkajmy się, pograjmy! wzorowana jest na swoim niemieckim odpowiedniku Stadt Land spielt. Jak wyjaśniają przedstawiciele Zakątka Fanstastyki, jej idea to promowanie gier planszowych będących dobrem kultury dostępnym dla każdego, służącym do budowania pozytywnych relacji międzyludzkich. Z tego powodu we wrześniu w aż 40 miejscach w Polsce odbędą się spotkania, podczas których uczestnicy będą mogli zagrać w gry planszowe typu Karaka czy Santiago. Nie zabraknie także turniejów i wyzwań dla najbardziej zapalonych graczy! Nagrody ufundowały m.in. firma Trelf, Alexander i Portal Games.

Zakątek Fanastyki zachęca do udziału w akcji Spotkajmy się, pograjmy! W Bielsku-Białej noc gier planszowych będzie mieć miejsce w Waldorfskiej Szkole Podstawowej – wydarzenie zacznie się 10 września o godzinie 15:00, a zakończy dopiero 11 września o godzinie 18:00. Wstęp wolny!

fot. Kluby Gier Planszowych / Zakątek Fantastyki – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.