Niewesoły początek przygotowań do sezonu dla Podbeskidzia

Niewesoły początek przygotowań do sezonu dla Podbeskidzia

——

Data Wydarzenia: 11 styczeń, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

W Bielsko-Białej nadeszła pora na przygotowania do nowego sezonu piłkarskich zmagań. W poniedziałek 10 stycznia na boisku przy ul. Młyńskiej odbyło się pierwsze spotkanie zespołu TS Podbeskidzie. Niestety, po zimowej przerwie na murawie zabrakło niektórych zawodników – nie pojawił się m.in. Marko Roginić, Krystian Wieczorek i Szymon Stasik, każdy z nich miał jednak wytłumaczenie swojej nieobecności.

Dwaj zawodnicy znajdują się obecnie w innych drużynach w wyniku roszad w rodzimym zespole. 20-letni Krystian Wieczorek jest teraz na wypożyczeniu przez Polonię Warszawę, która wiąże z nim ogromne nadzieje w walce o awans do II ligi. Z kolei 23-letni Szymon Stasik, który całą jesień spędził na ławce rezerwowych w I lidze, został zdegradowany do bielskiego II-ligowego składu.

Większa sensacja dotyczy Chorwata Marko Roginicia, który prawdopodobnie pożegna się z Podbeskidziem już niedługo. Nie brał udziału w pierwszym spotkaniu drużyny z powodu choroby, jednak dużo mówi się o jego chęci zmiany otoczenia i przeniesienia do innego klubu. Podejrzewa się, że chorwacki piłkarz opuści Bielsko-Białą jeszcze tej zimy. Oficjalnie jego kontrakt wygasa dopiero po zbliżającym się sezonie.

Na treningu odmeldowali się m.in. bramkarz Matvei Igonen, wypożyczony niedawno z Schalke Gelsenkirchen Mateusz Lipp oraz najnowszy nabytek Podbeskidzia, pomocnik Marcel Misztal.

Fot. Szymon Jaszczurowski/TS Podbeskidzie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.